Ankara'da İngilizce Özel Ders

Ankara’da evinizin rahatlığında uygun fiyatlarla İngilizce özel ders almak istiyorsanız arayın.

Genel İngilizce | Ortaokul ve Lise | İngilizce Hazırlık Atlama | YDS | LYS

90 Dakika 80 TL 0 533 631 1907

İngilizce Öğretme Yolları

İngilizce öğrenmenin en önemli unsuru, kullanmış olduğum ve herkesin bildiği 5 farklı yöntemin en iyi şekilde entegre edilerek öğrenciye sunulmasıdır. Bu sebepten dolayı, klasik öğrenme yöntemlerinden uzaklaşarak, İngilizce’yi hayatınıza entegre etmemizi sağlayacak aşağıda listelenmiş olan 5 farklı methodu İngilizce özel ders verirken kullanıyorum.

Dinleyerek İngilizce Öğrenme
Burada Amerika’da İngilizce’mi kısa sürede geliştirmeme yardımcı olan kendi geliştirdiğim çeşitli dinleme teknikleri sayesinde sizlerin de kısa sürede konuşulanları anlamanıza yardımcı olmayı hedefliyorum.
Konuşarak İngilizce Öğrenme
Derslerimiz İngilizce iletişim kurularak işlenecektir. Bu yöntemle hem kulak dolgunluğu kazanacaksınız hem de kendinizi ifade edebilmek için bir çaba içerisine gireceksiniz. Hata yaparım ya da yanlış birşey söylersem ne olur gibi utanma ve çekinme duygularını kapıda bırakıyoruz! Ayrıca, şahsen tanımış olduğum Amerikalı öğrenci arkadaşlarımla haftada bir ya da iki saat olmak üzere Skype üzerinden pratik yapma imkanı da bulacaksınız. Hem konuşmanızı geliştirecek hem de yabancı bir dilde iletişim kurmanın keyfini yaşayacaksınız.
Okuyarak İngilizce Öğrenme
Amerika’ya dil eğitimi için gitmeden önce okuma teknikleri konusunda çok fazla bir bilgi sahibi değildim. Kendi dilimizi anlamak için bu tür teknikleri kullanmamıştım. Yabancı bir dil öğrenirken belirli okuma teknikleri sayesinde, her kelimeyi anlamasanız dahi, okumuş olduğunuz makaleleri ya da kitapları anlamanız mümkündür. Okuyarak öğrenmenin en büyük faydası kelime dağarcığınıza büyük katkı sağlamasıdır. İngilizce kelime öğrenme yöntemleri ile birlikte okuduğunuzu kısa sürede anlayabilir duruma geleceksiniz.
Yazarak İngilizce Öğrenme
Haftada bir ya da iki tane birer sayfalık makaleler yazarak kendinizi vermiş olduğum geribildirimler sayesinde geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu makalelerde dinleyerek, konuşarak ve okuyarak öğrenmiş olduğunuz ve aklınızda kalan cümleleri kullanma fırsatı bulacak, aynı zamanda bu cümlelere benzer cümleler üreterek yazarak pratik yapma imkanı bulacaksınız.
Etkili İngilizce Sunum Teknikleri
Yapım aşamasında...

Öğrenci Görüşleri

Haftada yalnızca birkaç saatle yıllardır İngilizce’ye karşı ördüğüm duvarı yıkmayı başaran insan… Eğlenceli ve detaylı anlatımlarınla kısa sürede bana İngilizce’yi hem sevdirdiğin hem de öğrettiğin için teşekkür ederim. Ceren Özkaya
Çok iyi bir öğretmen iyi bir insan. İngilizce’yi bu kadar kolay öğrenebileceğimi düşünmezdim. Çok iyi bir öğretme yöntemi var.

Bengisu Özden
Oğlum Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi. İngilizce bizim için büyük bir sorundu. Fırat Bey sayesinde oğlum kolej çıkışlı öğrencileri bile geride bırakan bir performans gösterdi. Öğrencileriyle iletişim açısından çok iyi bir öğretici, konularına hakimiyeti ise olağanüstü. Oğlum adına candan teşekkürler. Özlem Taşdan
Diğer öğrenci görüşleri için tıklayın...