Ankara'da İngilizce Özel Ders

Ankara’da evinizin rahatlığında uygun fiyatlarla İngilizce özel ders almak istiyorsanız arayın.

Genel İngilizce | Ortaokul ve Lise | İngilizce Hazırlık Atlama | YDS | LYS

90 Dakika 80 TL 0 533 631 1907

Konuşarak İngilizce Öğrenin

One way to prevent conversation from being boring is to say the wrong thing. Frank Sheed
If you keep your mouth shut you will never put your foot in it. Austin O’Malley

İngilizce öğrenmede pratik yapmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz fakat ya utanma ve çekinme gibi kişisel sebeplerden dolayı ya da konuşma yapılacak yabancı dili anadil olan birisinin olmaması nedeniyle bu yönümüz eksik kalmaktakdır. Bu nedenle hata yaparım ya da yanlış birşey söylersem ne olur gibi utanma ve çekinme duygularını kapıda bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. Bir kere Amerika’da onların dilini konuşmamdan ötürü çok fazla saygı ve hayranlık gördüğümü söylemek istiyorum. Bu hayranlık ve saygı benim için her zaman bir itici güç olmuş ve İngilizce konuşmamı teşvik etmiştir. Böyle bir düşünce yapısına sahip olduğunuz takdirde ve hata yapmaktan korkmamayı öğrendiğinizde, siz de konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

İngilizce öğrenmek ve dünyanın dört bir yanından arkadaşım olsun istiyorsanız, siz de İngilizce özel ders almak için benimle iletişime geçiniz.

Öğrenci Görüşleri

Haftada yalnızca birkaç saatle yıllardır İngilizce’ye karşı ördüğüm duvarı yıkmayı başaran insan… Eğlenceli ve detaylı anlatımlarınla kısa sürede bana İngilizce’yi hem sevdirdiğin hem de öğrettiğin için teşekkür ederim. Ceren Özkaya
Çok iyi bir öğretmen iyi bir insan. İngilizce’yi bu kadar kolay öğrenebileceğimi düşünmezdim. Çok iyi bir öğretme yöntemi var.

Bengisu Özden
Oğlum Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi. İngilizce bizim için büyük bir sorundu. Fırat Bey sayesinde oğlum kolej çıkışlı öğrencileri bile geride bırakan bir performans gösterdi. Öğrencileriyle iletişim açısından çok iyi bir öğretici, konularına hakimiyeti ise olağanüstü. Oğlum adına candan teşekkürler. Özlem Taşdan
Diğer öğrenci görüşleri için tıklayın...