Ankara'da İngilizce Özel Ders

Ankara’da evinizin rahatlığında uygun fiyatlarla İngilizce özel ders almak istiyorsanız arayın.

Genel İngilizce | Ortaokul ve Lise | İngilizce Hazırlık Atlama | YDS | LYS

90 Dakika 80 TL 0 533 631 1907

Okuyarak İngilizce Öğrenin

İngilizce öğrenmede etkili bir okumanın yerinin çok ama çok önemli olduğunu düşünüyorum. Okumanının sadece kelime haznenizi geliştireceğini düşünmek yanıltıcı olabilir çünkü okuma aracılığıyla aynı zamanda hem konuşmanızı hem de dinlemenizi geliştirebilirsiniz. Okurken elbette ki birinci öncelik kelime haznenizi geliştirmektir fakat görmüş olduğunuz cümle yapıları ve kullanılan bir takım deyimler sizin bunları günlük yaşantınızda konuşmalarınıza aktarmanıza yardımcı olacaktır. Aynı şekilde, dinleme aktivitelerinizde de bu okumuş olduğunuz cümle yapılarını ve deyimlerini duymanız, sizin İngilizce’yi pekiştirerek öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin yayını olan Reader at Work I ve II kitaplarını kullanarak etkili okuma ve anlama tekniklerini öğretirken aynı zamanda da temel kelime hazneninizi geliştirmeyi amaçlıyorum. Bunun yanı sıra ilgi alanlarınıza giren konularda da makale seçimleri ile sosyal yaşamınızda işinize yarayacak yayınları anlamanıza yardımcı olmayı kendime bir görev sayıyorum.

İngilizce öğrenmek ve dünyanın dört bir yanından yayınlanan haberleri ve yayınları okuyup anlamak istiyorum diyorsanız, siz de İngilizce özel ders almak için benimle iletişime geçiniz.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin yayını olan Reader at Work I kitabında yer alan İngilizce okuma parçalarının çözümleri için buraya tıklayınız.

Öğrenci Görüşleri

Haftada yalnızca birkaç saatle yıllardır İngilizce’ye karşı ördüğüm duvarı yıkmayı başaran insan… Eğlenceli ve detaylı anlatımlarınla kısa sürede bana İngilizce’yi hem sevdirdiğin hem de öğrettiğin için teşekkür ederim. Ceren Özkaya
Çok iyi bir öğretmen iyi bir insan. İngilizce’yi bu kadar kolay öğrenebileceğimi düşünmezdim. Çok iyi bir öğretme yöntemi var.

Bengisu Özden
Oğlum Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi. İngilizce bizim için büyük bir sorundu. Fırat Bey sayesinde oğlum kolej çıkışlı öğrencileri bile geride bırakan bir performans gösterdi. Öğrencileriyle iletişim açısından çok iyi bir öğretici, konularına hakimiyeti ise olağanüstü. Oğlum adına candan teşekkürler. Özlem Taşdan
Diğer öğrenci görüşleri için tıklayın...