Ankara'da İngilizce Özel Ders

Ankara’da evinizin rahatlığında uygun fiyatlarla İngilizce özel ders almak istiyorsanız arayın.

Genel İngilizce | Ortaokul ve Lise | İngilizce Hazırlık Atlama | YDS | LYS

90 Dakika 80 TL 0 533 631 1907

Yazarak İngilizce Öğrenin

Writing is an exploration. You start from nothing and learn as you go. E. L. Doctorow

Haftada bir ya da iki tane birer sayfalık makaleler yazarak kendinizi vermiş olduğum geribildirimler sayesinde geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu makalelerde dinleyerek, konuşarak ve okuyarak öğrenmiş olduğunuz ve aklınızda kalan cümleleri kullanma fırsatı bulacak, aynı zamanda bu cümlelere benzer cümleler üreterek yazarak pratik yapma imkanı bulacaksınız. İngilizce makale yazmak aslında göründüğü kadar da zor birşey değildir. İnanmayanlarınız olabilir fakat benim Türkçe kompozisyonum çok kötüdür. Buna rağmen İngilizce makale yazarken belli şablonları takip ettiğim için yazmak kolaylaşıyor. İngilizce makale yazarken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanacağınız bağlaçlardır çünkü bunlar yazınızı belli bir şablona sokar ve karşı tarafın okumasını ve anlamasını kolaylaştırır.

İngilizce öğrenmek ve kendimi yazarak ifade etmek istiyorum diyorsanız, siz de İngilizce özel ders almak için benimle iletişime geçiniz.

TOEFL sınavına hazırlanırken yazmış olduğum İngilizce makale örneklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğrenci Görüşleri

Haftada yalnızca birkaç saatle yıllardır İngilizce’ye karşı ördüğüm duvarı yıkmayı başaran insan… Eğlenceli ve detaylı anlatımlarınla kısa sürede bana İngilizce’yi hem sevdirdiğin hem de öğrettiğin için teşekkür ederim. Ceren Özkaya
Çok iyi bir öğretmen iyi bir insan. İngilizce’yi bu kadar kolay öğrenebileceğimi düşünmezdim. Çok iyi bir öğretme yöntemi var.

Bengisu Özden
Oğlum Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi. İngilizce bizim için büyük bir sorundu. Fırat Bey sayesinde oğlum kolej çıkışlı öğrencileri bile geride bırakan bir performans gösterdi. Öğrencileriyle iletişim açısından çok iyi bir öğretici, konularına hakimiyeti ise olağanüstü. Oğlum adına candan teşekkürler. Özlem Taşdan
Diğer öğrenci görüşleri için tıklayın...